AKP heyetinden OSB’ye ziyaret

Gazeteisatasyon / AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve önceki dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker’in de aralarında bulunduğu heyet, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve yönetimini ziyaret ederek, DİMER Mermer Fabrikası’nda da incelemede bulundu.

AKP Genel Merkezi’nin “2023’e Doğu Şehir Buluşmaları” programı kapsamında Diyarbakır’a gelen AKP Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı, AKP Diyarbakır Milletvekilleri, Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat, İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, eski milletvekili Abdurrahman Kurt ve Mine Lök Beyaz ile sabah saatlerinde Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, İdare Binası’na geldi.
Burada Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve yönetimi tarafından karşılanan heyet, toplantı salonunda, basına kapalı bir görüşme yaptı.

Görüşme sonrasında OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan, ziyaret anısına Hayati Yazıcı’ya ve Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker’e OSB’ye katkılarından dolayı birer plaket verdi. Heyet ve OSB yönetimi, daha sonra DİMER Mermer Fabrikası’na geçti. Burada Yıldız Türk ve Felat Gökdemir tarafından karşılanan heyet, önce fabrikayı gezerek yetkililerden bilgi aldı. Heyet, daha sonra fabrika işçileriyle birlikte karavana yemeği yiyerek, sohbet etti.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Gazeteci Türfent, 6,5 yıl sonra özgür

Gazeteistasyon / “Örgüt üyeliği” ve “Örgüt propagandası” suçlamasıyla yargılandığı mahkemece 8 yıl 9 ay hapis …