Erdoğan’dan Yunanistan’a: Bir gece ansızın gelebiliriz

Gazeteistasyon / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dedeağaç ve adalar konusu üzerinden Yunanistan’a seslenerek, “Ey Yunan tarihe bak, İzmir’i unutma, ileri gidersen bunun bedeli ağır olur. Hani diyoruz ya, bir gece ansızın gelebiliriz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Çarşamba Havalimanı’nda TEKNOFEST 2022’ye katıldı. Burada açıklamalarda bulunan Erdoğan, Yunanistan’a çok sert tepki gösterdi. Yunanistan’a Dedeağaç ve adalar üzerinden mesaj veren Erdoğan, “Ey Yunan tarihe bak, İzmir’i unutma, ileri gidersen bunun bedeli ağır olur. Hani diyoruz ya, bir gece ansızın gelebiliriz” dedi.

Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Ey Yunan, tarihe bak, tarihe dön, çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olur ağır! Yunanistan’a tek cümlemiz var: İzmir’i unutma. Adaları işgal etmeniz falan bizi bağlamaz, vakti saati geldiğinde gereğini yaparız. Hani diyoruz ya, bir gece ansızın gelebiliriz.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

İlhak sonrası Rusya’ya ABD’den yaptırım kararı

Gazeteistasyon / ABD yönetimi, Rusya’nın Ukrayna’nın bazı bölgelerindeki “ilhak” kararını kınayarak Rus Merkez Bankası Başkanı …

Bir cevap yazın