Amedspor kadın futbol takımı lige hazır

Gazeteistasyon-  Amedspor kadın  futbol Takımı iç ve dış transferini tamamlayarak lige hazırlandı.

Yeni sezon kadrosunu şekillendiren Amedspor 2022-2023 sezonu için anlaşmaya varılan sporcuları basına tanıttı. Amedspor yaptığı açıklamada,  “Kadın Futbol Takımımız bütün zorlu süreçlere ve dezavantajlara rağmen mücadelesini sürdürmekte olup gerek ilimizde ve gerekse de bölgemizdeki ilgili tüm spor kulüplerimizin işbirliğini önemsiyor ve desteklerini bekliyor, Amedspor olarak kadının spordaki temsiliyeti önemsediğimizi ve değerli bulduğumuzu belirtmek istiyoruz” denildi

Kulüp binamızda yapılan tanıtım organizasyonuna Başkanı Yardımcısı Cahit Akın, Kadın Futbol Şubesinden Sorumlu Meral Balkaya, Basın Sözcüsü Emel İzgi Demir  katıldı.

Dış transferde Bakradze Teona  Gürcistan Milli Takımı Forvet, Gabunis Tatia  Gürcistan Milli Takımı kalecisi,Victiria Coffie  Gana Milli Takımı Sol bek, Beyza Güzelses Paris Saint-Germain Futbol Okulu -Sağ Açık.

İç transferde ise Güzide Alçu, Sultan Demir, Tülay Ateş, Hatice Merve Çavur
Helin Beyaz, Ayşegül Bitgin, Beyzanur Güngören, Sözdar Günbattı, Şevin Yaruk, Demba Cristelle Ursula, M’pemba Makaya Felicite, Doris Asiamah, Semanur Mergü ile anlaşmaya varıldı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nın onur konuğu Hatay

Gazeteistasyon / Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ve anlaşma sağladığı paydaş tarafından 15-20 Kasım’da ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir