Diyarbakır İl Sağlık Müdüründen başsağlığı mesajı

Mehmet Ayaz

Gazeteistasyon / Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Hakan Pamukçu, Konya’da görevi başında katledilen Uz.Dr. Ekrem Karakaya hakkında başsağlığı mesajı yayınladı.

Yayınladığı mesajında, katledilen Dr. Karakaya’nın sadece hekim değil, aynı zamanda bir eş, bir evla, bir baba ve bir kardeş olduğunu kaydeden Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Hakan Pamukçu, “Biz hekimler ve tüm sağlık çalışanları, gerek hastanelerimize, gerek Aile Sağlığı Merkezlerimize tedavi olmak, danışmanlık almak ve halk sağlığını koruyucu hizmetler için başvuran tüm hastalarımıza, bir yakınımıza hizmet eder gibi özen göstererek sağlık hizmeti sunma gayretindeyiz.
İnsanları yaşatmaya adanmış hayatları olan, gece gündüz demeden, 7 gün 24 saat büyük bir özveriyle hizmet veren hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza karşı en ufak bir saldırı girişimi dahi kabul edilemez” dedi.
Dr. Pamukçu, Diyarbakır İl Sağlık Müdürü olarak bu tür saldırıları şiddetle kınadıklarını belirterek, “Vatandaşlarımızdan, her bir sağlık çalışanımızın da, bir evlat, bir eş, bir anne, bir baba, bir kardeş olduğunu hatırlamalarını ve ‘Şifa veren ellere vefa göstermelerini’ bir kez daha istirham ediyorum.
Başta şehidimizin ailesi olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımızın başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Yenilik Partisi Genel Başkanı Yılmaz bıçaklandı

Gazeteistasyon / Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ofisinde bıçaklı saldırıya uğradı. 3 yerinden bıçaklanan …

Bir cevap yazın