İmamoğlu: Asla olmaz diyebileceğimiz çok şeyi yaptılar. Erdoğan seçilirse görevden alınabilirim

Gazeteistasyon- İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha seçilirse görevden alınabileceğini ifade ederek, ‘’Asla olmaz diyebileceğimiz çok şeyi yaptılar’’ dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İngiliz Financial Times gazetesine verdiği röportajda, iş dünyasının, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ekonomi politikalarına karşı sesini yükseltmediğini patronlara “cesur davranma” çağrısı yaparak şunları söyledi:

‘’İş dünyasının hala cesaret gösteremediğini üzüntüyle izliyorum. Maalesef iş dünyasının da ekonomik durumda kabahati var. Hesaplarının soruşturulmasından, hukuka aykırı yargılanmaktan veya başka bir müdahaleyle karşı karşıya kalmaktan korkuyorlar’’

2019’da iptal edilen İBB seçimlerini de hatırlatan İmamoğlu, ‘’Aklımıza gelmeyecek, inanmayacağımız, asla olmaz diyeceğimiz pek çok şeyi yaptılar. Seçimi iptal edebilecek zihniyete sahip bir sistem her şeyi yapabilir. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde doğru adayın belirlenmesi çok, çok önemlidir. Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybetmesi ve seçimi yeniletmesi halinde devasa bir yenilgi alacaktır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nın onur konuğu Hatay

Gazeteistasyon / Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ve anlaşma sağladığı paydaş tarafından 15-20 Kasım’da ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir