Kayyumu Vali’ye şikayet ettiler

Gazeteistasyon / Silvan’da vatandaşlar, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk’ü, ilçeyi ziyarete gelen Vali Ali İhsan Su’ya şikayet ettiler.
Alınan bilgilere göre, Diyarbakır Valisi ve Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Su, Dicle Nehri’nde arkadaşları Enes Can ve Yunus Vural ile birlikte akıntıya kapılarak boğulan, lise öğrencisi Osman Yetişgin’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduktan sonra Silvan ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kale Mahallesi Fırat Caddesi üzerinde Vali ile görüşüp sorunlarını anlatan vatandaşlar, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk’ü şikayet ettiler. Kayyum atanan belediyenin hiçbir iş yapmadığını, halkın sorunlarını dinlemediğini ve belediyede çalışanların haksız şekilde işten çıkarıldıklarını ileri süren vatandaşlar, Vali Ali İhsan Su’dan yardım istedi.
Vali Su, kayyum tarafından belediyeden işten çıkarılan şahıs ile sohbet ederek, “Gerekli inceleme ve çalışma yapılacaktır. Kimse mağdur edilmeyecektir. Bizler vatandaşlarımızın hizmeti için buradayız” dedi. Vali Su, daha sonra yanına gelen kız çocuklarıyla sohbet ederek onlara çeşitli hediyeler dağıtıp ilçeden ayrıldı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Yeneroğlu, Kapatılan şehir üniversitelerinin mağduriyeti sürüyor

Gazeteistasyon- DEVA Partisi Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Şehir Üniversitesi’nin kapatılmasının yıl dönümünde ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir