Fazıl Say: Kaftancıoğlu’nu yedirtmeyiz

Gazeteistasyon- Ünlü piyanist Fazıl Say, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na sosyal medyadan yaptığı destek açıklamasında, ‘’ Kılına dokundurtmayacağız. Asıl kahramanımız Canan Kaftancıoğlu’dur. Asla yedirtmeyiz’’ dedi.

Müzikolog ve yazar babası Ahmet Say’ı kaybeden, başsağlığı mesajları için sosyal medyadan hesabından teşekkür eden ünlü piyanist Fazıl Say, Canan Kaftancıoğlu’na da sahip çıktı. Say, paylaşımında şunları söyledi:

‘’Biraz toparlanınca yazacağım. Sevgili Canan’ın kılına dokunamaz kimse. İmamoğlu’nu da böyle saçma ve hukuksuzca alaşağı etmek isteyenlerin de karşısında duracağım. Yedirtmeyiz. Tüm baş sağlığı dileyenlere şükranlarımla. Kötüye karşı kazanmak için çirkini de yanına alamayacağını ve bunun hepimizde hayal kırıklığı yarattığını, Ekrem İmamoğlu’nun iyi anladığını düşünüyorum. Ona karşı yapılacak hukuksuzca haksızlığın karşısındaysa tabii ki duracağız. Çünkü bu ülkede başta hukuksuzluğa karşıyız!

Sevgili Canan’ın yanındayız. Kılına dokundurtmayacağız. Asıl kahramanımız Canan Kaftancıoğlu’dur. Asla yedirtmeyiz.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Deniz tabanındaki kablolar deprem sensörü olarak kullanılabilir

Gazeteistasyon / Bilim insanları deniz tabanlarındaki internet kablolarının deprem ve tsunamileri tespit etmek ve iklim ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir