Karaloğlu, Diyarbakır’ı yaşamayı herkese tavsiye ederim

Gazeteistasyon- Kararname ile merkeze alınan Diyarbakır Valili Münir Karaloğlu, helallik isteyerek, ‘’’’Diyarbakır’ı yaşamayı herkese tavsiye ederim’’ dedi.

Cumhurbaşkanlığı imzasıyla yayınlanan kararname ile merkeze alınan Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Karaloğlu, duyurusunda şunları söyledi:

 “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın; Diyarbakır’a hizmet etme emir ve talimatıyla göreve başlamıştım, kendilerinin emir ve talimatıyla yeni bir göreve atandım. Şahsıma verdikleri hizmet etme imkânları için şükranlarımı sunuyorum. Diyarbakır Valiliği görevimi, çok kıymetli meslektaşım Ali İhsan Su’ya devredeceğim. Sayın Valim Ali İhsan Su Medeniyetler Şehri’ne hoş geldiniz, hayırlı olsun, başarılar diliyorum.

Diyarbakır’a hizmetkâr olmak önemli bir nasip. Bana bu nasibi bahşeden Cenab-ı Hakka şükrediyorum. Diyarbakır’ı görmeyi, bilmeyi, yaşamayı, imkânı olan herkese tavsiye ediyorum. Diyarbakır görevimi, adanmışlıkla ifa etmeye gayret ettim. Peygamberlerin, Sahabelerin, Evliyaların maneviyatına ve bu yüzyıldaki evlatlarına komşu oldum. Bu aziz şehrin ekmeğini yedim, suyunu içtim. Her bir hemşerimden helallik dilerim.’’

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Deniz tabanındaki kablolar deprem sensörü olarak kullanılabilir

Gazeteistasyon / Bilim insanları deniz tabanlarındaki internet kablolarının deprem ve tsunamileri tespit etmek ve iklim ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir