Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ya: Görevin bittiğinde tutuklanacaksın

Gazeteistasyon / Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisi hakkında ‘Soros çocuğu’ diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle!” demişti. Ümit Özdağ bakanlık önüne 100 metre kala engellendi ve bulunduğu noktada açıklama yaptı.
Özdağ ve beraberindekiler Bakanlığın yakınında araçtan inerek bakanlığa yürümek istedi. Burada pois tarafından engellenen Özdağ, “Beni göz altına mı alacaksınız?” diyerek tepki gösterdi. Süleyman Soylu’ya seslenen Özdağ, “Kapının önüne gel, polisler senin özel bodyguard’ın değil. Polislerin arkasına saklanma. Sen Cumhuriyet tarihinin en büyük kriminalisin” dedi.

Bakanlık önündeki korumalara, “Beni götürün” diyen Özdağ’a “Bu kalabalıkla olmaz” denmesi üzerine Özdağ, “Ben tek gideceğim, beni götürün” dedi. Güvenlik güçleri tarafından engellenen Özdağ “Ben TBMM üyesiyim bir partinin de milletvekiliyim. Buradan 100 metre ilerdeki İçişleri Bakanlığı’nın önüne gidemeyecek miyim?” dedi.

Bakanlığa gitmesi engellenen Ümit Özdağ daha sonra basına açıklama yaptı. Özdağ açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“Zafer Partisi bundan 7 ay önce kuruldu ve 7 aydan bu yana ülkemize yönelik örtülü bir istilanın 8 milyonu aşan Suriyeli Afgan ve Orta Doğu’nun değişik ülkelerinden gelen insanlar tarafından yapıldığını gündeme getirdik.
Biz Zafer Partisi olarak kaçaklar ülkelerinde dönsünler siyasetini temsil ediyoruz

Burası lunapark değil. Biz bu 8 milyon insanı ülkelerine göndereceğiz diyoruz. Bu hem muhalefetin hem de Saray’ın dengesini bozdu.

Soylu liderliğinde Zafer Partisi’ne karşı komplo kuruluyor. Bana ziyarete gelen bir polis bilgi verdi. Kimlerin görev alacağını öğrendim ve başka kaynaklardan da teyit ettim. Zafer Partisi üzerinden 5-6 ilde karışıklık çıkartıp bizi hedef almak istiyorlar

Sağda solda Afgan ve Suriyeli döven bir grup var biz onlara suç duyurusunda bulunduk.

Dün Soylu’nun bana ve aileme yapmış olduğu hakaret bu operasyonun işaret fişeğidir. Soylu’ya çağrıda bulundum geleceğimi söyledim. Sen Ofluyum diyorsun Ofluları cesur bilirim sen Kofluymuşun. Ben tek başıma geliyorum bu kadar mı korkuyorsun.

Kriminal birisin, görevin bittiği zaman sen tutuklanacaksın bunu sen de biliyorsun. Bundan sonra bu iş ikimizden birisi ölene kadar devam edecek ya sen özür dilersin yada sonuna kadar devam edecek.
Süleyman Soylu’nun bir korkak olduğunu bütün Türkiye gördü bütün dünya gördü.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Deniz tabanındaki kablolar deprem sensörü olarak kullanılabilir

Gazeteistasyon / Bilim insanları deniz tabanlarındaki internet kablolarının deprem ve tsunamileri tespit etmek ve iklim ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir