Hakan Ural: Ben Devletin yalakasıyım, siz nesiniz?

Gazeteistasyon- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dolmabahçe sarayında düzenlediği iftar programına katılan ve Erdoğan ile çektiği resimleri paylaşan Hakan Ural, tepkilere, ‘’Hadi ben Devletin yalakasıyım, siz nesiniz. Sevmek ayıp mı’’ dedi.

Dolmabahçe Sarayında düzenlenen iftar yemeğine katılan  Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte çektiği fotoğrafları sosyal medyada  paylaşarak,  ‘’Reis ile iftar. Memleketi milleti için 20 yılı aşkın hiç durmadan çalışan halkın oyları takdiri ile defalarca temsil ettiği makamda halkına ülkesine binlerce saymakla bitirilemeyecek eserler kazandırmış ve kazandırmaya devam eden yiğit mert vicdanlı cumhurbaşkanımız Erdoğan ellerimizi hiç bırakmadık. Sevmek ayıp mı yahu’’ dedi.

Hakan Ural’ın paylaşımlarının ardından  sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi Ural eleştirilere ise, ‘’Hadi ben devletin yalakasıyım hamdolsun sen neyin yalakasısın? O saray dediğiniz yer senin Türkiye Cumhuriyetinin temsilidir. Ben sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyorum. Nokta’’ dedi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Gazeteci Türfent, 6,5 yıl sonra özgür

Gazeteistasyon / “Örgüt üyeliği” ve “Örgüt propagandası” suçlamasıyla yargılandığı mahkemece 8 yıl 9 ay hapis …

Bir cevap yazın