Mansur Yavaş, Özdağ’ın açıklamasından rahatsız oldum

Gazeteistasyon- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanlığı adaylığı tartışmasına açıklık getirdi. Yavaş, ‘’Cumhurbaşkanlığı adaylığına altılı masa karar verecek. Hal böyleyken gündeme getirmenin yeri yok’’ dedi.

Halk TV’den İsmail Saymaz’a konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanlığı adaylığının gündeme gelmesine ilişkin sorulan soruya, “Ben Millet İttifakı’nın belediye başkanıyım. Cumhurbaşkanı adayına altılı masa karar verecek. Bunu herkes biliyor. Hal böyleyken, böyle bir açıklamanın yeri yok, gereği de yok. Benimle görüşülmemiş. Bana sorulmamış. Benim fikrim alınmamış. Ben ‘Adayım’ dememişim. ‘Aday değilim’ diyorum üstelik. Buna rağmen Özdağ’ın kendi amacı doğrultusunda yaptığı bir hareket bu. Açıkçası rahatsız oldum.  Ben gerçekten belediye başkanlığından memnunum. Ne açıdan memnunum? İnanın, akşama kadar binlerce hayır duası ve teşekkür geliyor. Anket geldi; memnuniyet yüzde 80’e yaklaşmış Ankara’da. Bunların hepsi oy verir-vermez, bilemeyiz. Versin diye yapmıyoruz ki. İnsan ayırmıyoruz” ifadelerini kullandı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Diyanet’ten 6 yaşında çocuğa nikâh kıyılması hakkında açıklama

Gazeteistasyon / Diyanet’ten Hiranur Vakfı’ndaki çocuk istismarı hakkında açıklama geldi”İslam’a göre bireylerin rüşt yaşına gelmeden …

Bir cevap yazın