Et ve Süt Kurumu: Bizimle değil Bakan ile görüşmeniz daha uygun

Gazeteistasyon / CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, randevu istediği halde reddedildiğini duyurduğu Et ve Süt Kurumu’ndan açıklama geldi. Açıklamada, ”Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vahit Kirişci ile görüşmeniz daha uygun olur” denildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, artan et fiyatları sonrası Et ve Süt Kurumu’na gideceğini duyurmuştu. Saat 10.00’da Et ve Süt Kurumu, binası önüne giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na kapılar açılmadı. Kapının önünde Kılıçdaroğlu’nu karşılayan özel güvenlik görevlisi, “Randevunuz olmadığı için içeri alamayacağım sayın genel başkanım” dedi. Kılıçdaroğlu ise “Randevu için telefon ettim. Randevu verilmedi” cevabını verdi.

Kılıçdaroğlu’nun içeri alınmamasının ardından Et ve Süt Kurumu’ndan açıklama geldi.
Randevu talebine dün geri dönüş sağlandığı belirtilerek, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vahit Kirişci ile görüşmeniz daha uygun olur, zira sizlerin muhatabı kendisidir. Sayın Bakanımız gerekli görürlerse o görüşmeye bizleri de davet eder’ cevabı verilmiştir. Sayın Kılıçdaroğlu’nun verilen bu cevaba rağmen Et ve Süt Kurumu’nun önüne gelerek basın açıklaması yapmasını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz” denildi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

‘Pediyatrik Kardiyak Yoğun Bakım Çalıştayı’ düzenlendi

Gazeteistasyon / Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kalp Merkezi’nde, “Pediyatrik …

Bir cevap yazın