Özhaseki, ‘Bağlar belediyesinin gönül belediyeciliğini takdir ediyoruz’  

Gazeteistasyon- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Bağlar Belediyesini ziyaret ederek, Belediyenin hizmetini ve Başkan Hüseyin Beyoğlu’nun gönül belediyeciliğini takdir ettiğini söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Bağlar Belediyesi’ni ziyaret ederek belediyenin hizmetlerini istişare etti. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve kalabalık bir grup tarafından coşku ile karşılanan Özhaseki, belediyenin ana binasında incelemelerde bulundu.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu , bölgedeki belediye başkanları , belediye meclis üyeleri ve belediye birimlerinin katıldığı sunumda belediyenin üç yılda hayata geçirdiği hizmetler sunumla aktarıldı.nÖzhaseki, ortaya konulan başarılı çalışmalar ve hizmetler için Başkan Beyoğlu ve tüm ekibi kutladı.

Geliş amaçlarının belediyenin hizmetlerini ele alıp daha iyisinin yapılması için istişarelerde bulunmak olduğunu anlatan Özhaseki,”Belediyecilik ,ideolojilerin savaşma yeri değil, kavga yeri değil. Biz burada gece gündüz çalışacağız. Kimseyi birbirinden ayırmayacağız. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun elindeki imkanlarla güzel bir başarı ortaya koymuştur. Çıtayı daha yükseğe taşımak için her türlü desteği vereceğiz. Burada gönül belediyeciliğini inşa ederek diğer ilçelere de örnek teşkil ederiz” dedi.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Diyanet’ten 6 yaşında çocuğa nikâh kıyılması hakkında açıklama

Gazeteistasyon / Diyanet’ten Hiranur Vakfı’ndaki çocuk istismarı hakkında açıklama geldi”İslam’a göre bireylerin rüşt yaşına gelmeden …

Bir cevap yazın