Silvanlı gençlere, el Cezeri akademi lisesi

Gazeteistasyon- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Silvanlı gençlerin eğitim hayatına destek olmak amacıyla hizmete açtığı El Cezeri Akademi Lise yoğun ilgi görüyor.

El Cezeri Akademi Lise Sorumlusu Mehmet Mustafa Bal, 700 öğrencinin akademi liseden faydalandığını belirterek, “Hizmet binamızda her türlü branştan hocalarımızın olması ile bilişim sınıfımız, kütüphanemiz, rehberlik servisimiz bulunmaktadır. Haftalık deneme, soru çözümleri, etütlerimiz var. Evlerinde çalışma imkânı bulamayan mezun grubu öğrencilerimiz saat 22.00’ye kadar hocalarımız eşliğinde çalışabiliyor.”

Öğrencilerden Zehra Engin ise, Silvan El Cezeri Akademi Liseyle geleceğe daha umutla baktığını belirterek şöyle konuştu:

“Öğrenci olarak bazen modumuz düşüyor ve hocalarımız bizi motive ediyor. Mesela burası olmasaydı evde çamaşır, bulaşık temizlik derken çalışamayacaktım. Buraya gelince ailemizle de artık bir sorumluluğumuz olduğunu biliyor ve ona göre bizi gönderiyor.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Diyanet’ten 6 yaşında çocuğa nikâh kıyılması hakkında açıklama

Gazeteistasyon / Diyanet’ten Hiranur Vakfı’ndaki çocuk istismarı hakkında açıklama geldi”İslam’a göre bireylerin rüşt yaşına gelmeden …

Bir cevap yazın