‘100’den fazla koronavirüs hastasını tedavi ettim’

Gazeteistasyon – Dünyada bir milyondan fazla kişinin ölümüne neden olan ve Türkiye genelinde de her geçen gün ölüm haberlerini duyduğumuz koronavirüs hastalığına çare olabilecek doğal ilaç geliştirdiğini belirten Lokman Hekim Feyzi Özelçi, bu güne kadar kendisini tanıyan ve hastalığa yakalanıp başvuran yüzden fazla hastayı iyileştirdiğini söyledi. Doğadan topladığı şifalı otlarla yapmış olduğu karışımı hem sıvı olarak burundan, hem de toz olarak yiyeceğe katarak hastalara verdiğini ve olumlu sonuç aldığını kaydeden Özelçi, “Ben dolandırıcı değilim. Kimseyi kandırmıyorum. Hiçbir maddi beklentim yok. Yapmış olduğum ilaç tamamen doğal. Tek isteğim yetkililerin sesimi duyarak bu geliştirdiğim ilacı denemeleri. İlaç 48 saatte etkisini gösteriyor ve hastalar şifa buluyor” dedi.

Yaklaşık 40 yıldır bitkiler üzerine araştırma yaptığını ve birçok hastalığa karşı doğal ilaç geliştirdiğini belirten Lokman Hekim Feyzi Özelçi, “Lokman Hekimlik anne tarafından dedemden kalma. Dedem de doğal bitkilerle ilaç yapardı ve şifa dağıtırdı. Çevrede herkes tarafından tanınırdı. Ben de dedemden öğrendiklerimle birlikte hobi olarak 1980’li yıllarda bitkisel ilaçlara merak saldım. Kendim geçirdiğim hastalıklarda doğal bitkileri kaynatarak, öğüterek, sıvısını çıkararak denemeye başladım. Çoğu zaman da başarılı oldum. Bu yüzden bitkisel ilaçlara merakım daha da arttı” şeklinde konuştu.

Akciğer, bağırsak, gırtlak ve cilt kanseri için de doğal bitkilerden ilaç geliştirdiğini ve bunu deneyen hastaların tamamen iyileştiğini ifade eden Özelçi, “Bitkileri dağlardan ya da Hevsel bahçesinden topluyorum. Bazen de aktarlardan satın alıyorum. Faydalı bitkiler de var, zararlı bitkiler de var. Zararlı bitkiyi kıvamında toplarsanız ilaçtır, şifadır. Ölçüsünü kaçırırsanız ise zarardır. Örneğin Hevsel bahçesinde de zehirli bitkiler var. Bunları aktarlarda bulamazsınız. Ama ben bunları da tedavilerde ölçüsünde kullanıyorum” dedi.

‘İstanbul’dan, Antep’ten, Urfa’dan hastalar geliyor’

Kullandığı tedavi yönteminin tamamen doğal bitkilerden yapıldığını belirten Özelçi, “Bir kısmını kurutup toz halin getirip belli oranlarda diğer bitkilerle karıştırarak kullanıyorum. Bir kısmını da kaynatarak suyunu kullanıyorum ya da bitkileri ezerek merhem kıvamına getirerek hastalara veriyorum. Hastaneye gidip iyileşmeyenler bana başvuruyor. Daha önce tadavi ettiğim hastaların tavsiyesi ile İstanbul’dan, Antep’ten, Urfa’dan, Mardin’den gelen hastalar oldu. Tümüne de doğal bitkilerden hazırladığım ilaçları verdim ve iyileştiler” şeklinde konuştu.

‘Koronavirüse yakalandım ve bitkisel ilacını geliştirdim’

2019 yılının Aralık ayında henüz koronavirüs hastalığının yaygın olmadığı dönemde bu hastalığa yakalandığını belirten Lokman Hekim Feyzi Özelçi şunları söyledi: “Sur ilçesinde esnaf bir arkadaşım vardı. Çin’den cep telefonu sarf malzemeleri getirirdi. Sık sık onun dükkanına uğruyordum. Arkadaşım bir gün hastalandı. ‘Bu hastalık beni uyutmuyor, boğazım ağrıyor, nefes almada zorlanıyorum, sık sık ishal oluyorum’ diyerek, hastalığın bize de bulaşmaması için temas kurmamamızı istedi. Aynı hastalık belirtileri 10-15 gün sonra bende de görülmeye başladı. Ağrı kesiciler, antibiyotikler kullandım ama geçmedi. Hastaneye gittim. Ağrı kesici iğne yaptılar. İki ünite kan aldılar. Doktorlar kan değerlerimin normal olduğunu söylediler. Ama nefes alamadığımı, öksürdüğümü, sırtımın ve boğazımın ağrıdığını söyledim. O zaman yeni yeni Çin’de böyle bir hastalığın yayıldığını basına yansıyordu. Doktorlara da sordum, koronavirüs hastalığı olabilir diye. Çin’den malzeme getiren arkadaşımın da aynı hastalığı yakalandığını söyledim. Doktorlar ise bu hastalığın henüz Türkiye’de görülmediğini ve ilacının da bulunmadığı için bana yardım edemeyeceklerini söyleyip beni eve gönderdiler.”

‘Çaresiz kalınca kendi yöntemlerimle ilaç geliştirdim’

Hastalığının geçmemesi üzerine çaresiz kaldığını ve bildiği ilaç yapımında kullandığı bitkiler üzerinde denemeler yaptığını kaydeden Özelçi, “Üç ayrı denemeden sonra bu hastalığa karşı faydalı olan bitkileri ve ölçülerini keşfettim. Kullanmaya başlayınca hastalığım sona erdi. Aynı şekilde bu hastalığa çocuklarım ve yeğenlerim de benden kaptı. Onlara da bu ilacı verdim ve iyileştiler. Hastalık önce baş ve boğaz ağrısı ile başlıyor. Daha sonra nefes darlığı, iştahsızlık, burun tıkanıklığı yaşatıyor. Boğazdan itibaren akciğerler sıkışıyor nefes alamıyorsun. Bunlar koronavirüs hastalığının belirtileri zaten. İlacı kullandıktan 24 saat sonra ben ve çocuklarım, yeğenlerim sağlığımıza kavuştuk” dedi.

‘Hastalarla temas edince 3 kez bu hastalık belirtileri görüldü bende’

Koranavirüs hastalığına karşı geliştirdiği ilacı bu hastalığa yakalanan kişilere verdiğini ve bu sürede 3 kez hastalık geçirdiğini ve tedavisini yine doğal bitkilerden elde ettiği ilaçlarla yaptığını kaydeden Özelçi,  “Tamamen doğal olarak bitkilerden hazırladığım ilacı hem burundan şırıngayla sıvı halde, hem de öğütüp toz halin getirerek yemekten sonra hastalara veriyorum. Bu ilacı hastalara burundan verdiğim zaman en geç bir saat içinde akciğerde sıkışan iltihaplar akmaya başlıyor. Aynı şekilde ağızdan da salya şeklinde atılıyor. Hastalar 48 saat içinde iyileşiyor. Maske koruyucu değil, maske bile kullansanız, bu virüsü taşıyıcı bile olsa siz de kapabiliyorsunuz.

‘Bana gereken yardımı göstermediler’

Bugüne kadar koronavirüs hastalığına yakalanan yüze yakın kişiyi iyileştirdiğini ileri süren Lokman Hekin Feyzi Özelçi, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü’ne gittiğini ve gereken ilgiyi görmediğini belirterek, “Bana ısrarla bitkinin ismini sordular. Ben de hazırladığım sıvı ve toz halindeki bitkisel ilacı denemelerini istedim. Telefon numaramı bıraktım, ancak bu güne kadar arayan olmadı” dedi.

‘Herhangi bir maddi beklentim yok’

Koronavirüse karşı geliştirdiği bitkisel ilaç konusunda hiçbir maddi beklenti içinde olmadığını kaydeden Özelçi, “Ben dolandırıcı değilim. Kimseyi kandırmıyorum. Hiçbir maddi beklentim yok. Yapmış olduğum ilaç tamamen doğal. Tek isteğim yetkililerin sesimi duyarak bu geliştirdiğim ilacı denemeleri. İlaç 48 saatte etkisini gösteriyor ve hastalar şifa buluyor. İlaç firmalarının benimle temas kurmalarını istiyorum. Gelip denesinler. Kimseyi kandırmıyorum ben. Tek isteğim, bu ilaç insanlığa faydalı olacak ise bana ait olduğunun bilinmesi. Hazırladığım bu bitkisel ilacı aşı olarak da hastalara verebilirler. Sağlık Bakanlığı’ndan yetkililer de hazırladığım ilaç konusunda benimle iletişime geçmek isterse yardımcı olurum onlara. Çünkü hazırladığım ilaç yüzde yüz bitkisel. Hiçbir yan etkisi yok” şeklinde konuştu.

PAYLAŞIN
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Yeneroğlu:  ‘Akademisyenlerin göreve iade başvurularını reddetmek, AYM kararını yok saymaktır’

Gazeteistasyon- DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, ihraç edilen ‘Barış İçin Akademisyenle’rin göreve iade için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir