AK Parti Diyarbakır’da Budak dönemi bitti!

Gazeteistasyon- AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Serdar Budak, 22 Şubat tarihinde yapılacak kongrede aday olmayacağını açıkladı.

2018 yılında Diyarbakır AK Parti İl Başkanı seçilen Serdar Budak, 22 Şubat tarihinde yapılacak olan il kongresinde aday olmayacağını açıkladı. Yazılı bir açıklama yapan Budak şöyle dedi:

“AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızla yapmış olduğumuz istişareler sonucu 7. Olağan Kongrede aday olmama kararı almış bulunmaktayım. Bu kutlu yolda, bu hak dava yolunda Diyarbakır’ımızda yapılacak olan kongreye kadar görevimin başında olup, kongre ile birlikte görevi başka bir dava arkadaşıma devredeceğim. Bugüne kadar bizlere öncü olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Tayyip Erdoğan’a bizlere teveccühlerinden dolayı şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum. Yine her daim bizlere destek olan genel merkez teşkilat başkanımız Erkan Kandemir’e bölge koordinatörümüz Abdullah Ağralı’ya, İl koordinatörümüze, milletvekillerimize, ilçe belediye başkanlarımıza, teşkilatlarımıza ve Ak Partimizin kaderini ülkemizin kaderi bilen kadirşinas Diyarbakırlı hemşerime şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Maymun çiçeği virüsü üç ülkede daha görüldü

Gazeteistasyon- 18 ülkede görülen maymun çiçeği virüsü Birleşik Arap Emirlikleri, Çek Cumhuriyeti ve Slovenya’da rastlandı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir