Covid-19 Pandemisi’nde sağlık haberciliği masaya yatırılıyor

Gazeteistasyon – Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen ile Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem tarafından hazırlanıp sunulan 30. “Tıp Hukuku Söyleşileri” programı; “Covid-19 Pandemisi’nde SAĞLIK HABERCİLİĞİ” başlığı ile yayınlanacak ve çok önemli medya mensuplarını ağırlayacak.

31 Ocak 2021, Pazar saat 17:00’da başlayacak, ücretsiz, canlı ve online yayınlanacak söyleşiye; Araştırmacı-Gazeteci, Yazar, Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri, Eğitim ve Sağlık Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Güneş ve Medikal Akademi Yayın Yönetmeni Hüseyin Kandemir konuk olarak katılacaklar.

Söyleşinin yapımcılarından Av. Arb. Ümit Erdem şunları söyledi; “Covid-19 Pandemisi sürecinde sağlık haberciliğini, Medya Ombudsmanlığı’nı, sağlık haberciliğinin etik ve hukuki boyutunu, yeni iletişim araçlarını, sosyal medyada sağlık haberciliğini, sağlık haberciliğinde uzman konuk seçimi ile ücret karşılığı yayınları konuşacağımız söyleşimize Faruk Bildirici ve Sibel Güneş’i konuk edecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu ve ‘Evde Kal’ çağrısına uyduğumuz bu (31.01.2021) Pazar gününde, herkesi söyleşimize davet ediyoruz.”

MedikalAkademi web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından eşzamanlı ve canlı yapılacak yayında, izleyici soruları da yanıtlanacak.

Ücretsiz kayıt için;

Covid-19 Pandemisinde Sağlık Haberciliği

Ücretsiz ve canlı izlemek için;

https://www.facebook.com/medikal.akademi

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Maymun çiçeği virüsü üç ülkede daha görüldü

Gazeteistasyon- 18 ülkede görülen maymun çiçeği virüsü Birleşik Arap Emirlikleri, Çek Cumhuriyeti ve Slovenya’da rastlandı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir