‘Bebek ağladı’ diye komşular kavga etti; 5 kişi yaralandı

Gazeteistasyon – Samsun’da kalbi delik olan 2 aylık bebeğin ağlama sesi yüzünden komşular arasında kavga çıktı. 3 kişi bıçaklanarak, 2 kişi de darp sonucu yaralandı.
Samsun’un İlkadım içesi Kadıköy Mahallesi TOKİ konutlarında oturan Mehmet K.’nin (48) kalbi delik olan 2 aylık torunu ağlayınca alt katta oturan komşular bebek ağlama sesinden rahatsız oldular. Alt katta oturan Gökhan A. ve kardeşi Özkan A. ile Mehmet K.’nin kardeşleri arasında kavga çıktı. Kavgada Mehmet K.’nin eşi Sunkar K. ile kardeşi İrfan K.  bıçaklandı, diğer kardeşi Ergin K. de darp sonucu yaralandı. Olayda kavgayı ayırmak isteyen apartman görevlisi Mehmet A. da parmağından bıçakla yaralandı. Kavgada alt kat komşu Özkan A. da darp sonucu yaralanarak hastanelik oldu Sa. Yaralılar, Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

‘Taziye ziyaretine gelmişler’

Eşi ve kardeşleri hastanelik edilen Mehmet K., “İstanbul’da ikamet eden amcam vefat etti ve Samsun’un Terme ilçesinde toprağa verdik. Olayda yaralanan kardeşlerim de cenaze için İstanbul’dan Samsun’a geldiler. Cenaze evinden gece geç saatte eve geldik. Kardeşlerim de bugün de İstanbul’a dönmek izin hazırlık yapıyorlardı. Kızımın kalbi delik olan 2 aylık bebeğinin ağlama sesinden alt komşumuz rahatsız olmuş. Evinin önünden geçerken kavga çıkartıp kardeşlerime saldırmışlar” dedi.
Gökhan A., bıçakla adam yaraladığı iddiasıyla gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

‘Çin, Tayvan’a saldırırsa karşılık veririz’

Gazeteistasyon / ABD Başkanı Biden, Tokyo ziyaretinde yaptığı açıklamada Çin’i Tayvan’la ilgili tehdit etti, saldırı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir