İBB yetenek gelişiminde dünyanın en iyisi

Gazeteistasyon- İstanbul Büyükşehir Belediyesi,  yetenek gelişimini, organizasyon stratejilerini en iyi entegre eden, dünya çapında birçok şirketin kıyasıya yarıştığı platformda, örnek çalışmalarıyla ATD The BEST’i kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Küresel bir otorite tarafından değer görüldükleri bu ödülün hem İBB hem de Türkiye için önemini vurgulayan İnsan Kaynakları ve Organizasyondan sorumlu başkan danışmanı Yiğit Oğuz Duman, başarılı işler yapmanın ön koşulunun insana yatırım yapmak olduğunu belirterek, ‘’Çalışanlarının gelişimine büyük yatırımlar yapan şirketlerin olduğu yarışta; kısıtlı bütçeyle, eğitim ve gelişim konusundaki ilham veren çalışmalarımızla ipi göğüsleyen biz olduk. Başarılı İK uygulamalarımızla sadece Türkiye’de değil, dünya çapında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Çalışanların bilgi ve becerilerini geliştiren organizasyonları destekleyen, global ve profesyonel bir üyelik organizasyonu olan ATD, dünyanın en büyük yetenek gelişimi konferansına da ev sahipliği yapıyor. 2003 yılından beri verilen ATD BEST ödüllerinde, dünya genelindeki gelişim faaliyetleri değerlendiriliyor. Şirketin hedef ve stratejileriyle örtüştürerek katma değer yaratan kurumlar ödüle layık görülüyor. Kazananlar belirlenirken kurumların gelişim stratejilerini örnekler ve iş sonuçları ile ortaya koymaları ölçümleniyor.

Türkiye’de daha önce İş Bankası, Danone Türkiye, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Turkcell, Denizbank, TEB, Teknosa ve Migros gibi şirketler ATDATD Best Ödülü’nü kazanmışlardı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Maymun çiçeği virüsü üç ülkede daha görüldü

Gazeteistasyon- 18 ülkede görülen maymun çiçeği virüsü Birleşik Arap Emirlikleri, Çek Cumhuriyeti ve Slovenya’da rastlandı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir