‘Miss Uganda’nın perde arkası!

İstanbul Esenyurt’ta koronavirüs yasaklarına rağmen düzenlenen ‘Miss Uganda’ güzellik yarışması için adaylardan 100 dolar katılım ücreti istendiği ortaya çıktı. Ayrıca yarışmaya katılanların bazılarının Boğaz’daki ‘sessiz’ tekne partisine de katıldığı, müzik için katılımcılara bluetooth kulaklıklar dağıtıldığı ortaya çıktı.

İstanbul Esenyurt’ta ‘Miss Uganda’ güzellik yarışması yapılan mekânda daha önce de parti yapıldığı belirlendi. Yarışmaya katılanların bazılarının Boğaz’daki ‘sessiz’ tekne partisine de katıldığı, müzik için katılımcılara bluetooth kulaklıklar dağıtıldığı ortaya çıktı.

Miss Uganda yarışmasına katılım içinse adaylardan 100 dolar katılım ücreti istenmiş. Şaşkına çeviren olay 12 Kasım’da İstanbul Esenyurt’ta bir sitede bulunan gece kulübünde meydana gelmişti.

Hürriyet gazetesinden İdris Emen’in haberine göre, koronavirüs nedeniyle yasak olmasına rağmen bir grup tarafından, ‘Miss Uganda’ adında bir güzellik yarışması düzenlemiş, sosyal mesafe ve maske kuralının çiğnendiği yarışma sonrasında işletme sahibi gözaltına alınırken katılımcılara para cezası kesilmiş.

Güzellik yarışmasıyla ilgili sosyal medya platformu Facebook’ta arama yapıldığında, ‘Miss Uganda’ güzellik yarışmasıyla ilgili bir grup kurulduğu görülüyor. ‘B. Lounge’ adlı bir sosyal medya hesabı tarafından organize edilen yarışma için bir de afiş hazırlanmış.

Mekanın sahibi serbest bırakıldı

Esenyurt’ta, koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı Miss Uganda yarışmasının düzenlendiği eğlence mekanının sahibi, çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
Esenyurt’ta ‘Miss Uganda’nın adı altında düzenlenen güzellik yarışmasının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçmiş ve gece kulübünün işletmecisi M.K., gözaltına alınmıştı. Kıraç Polis Merkezi’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen M.K. çıkarıldığı mahkemece servest bırakıldı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Diyanet, ‘9 yaşındaki kız çocuk evlenebilir’ iddialarını yalanladı

Gazeteistasyon / Diyanet İşleri Başkanlığı, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt ve bazı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir