“Ünlü manken, hırsızı süpürge sapıyla püskürttü…”

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Michelle Carvalho, arkadaşı ile evine girdiği sırada, çantasını çalmaya çalışan hırsızı, elindeki süpürge sopası ile karşı koydu.

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Michelle Carvalho, arkadaşı Alicia Vial ile birlikte Şili’nin başkenti Santiago’da bulunan evine gireceği sırada, bir hırsızın hedefi oldu.

Brezilyalı model, çantasını çalmaya çalışan hırsıza, elindeki süpürge sapı ile karşı koyarken, modelin kendisine karşı koyması nedeni ile hırsız olay yerinden hızla uzaklaştı.

Carvalho, hırsıza karşı verdiği mücadelenin kamera kayıtlarını sosyal medya hesabında paylaşınca, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Brezilyalı model, hırsızın kendisine saldırdığı sırada, olay yerinde bulunan insanların, kendisine yardım etmediğini dile getirirken, hırsızın kendilerine yardım etme bahanesi ile yaklaştığını açıkladı.

Carvalho, “Her şey 10 saniye içinde oldu. Hiçbir şey düşünecek vaktim yoktu. Diğer elimdeki gözlük kutusunu bile düşürmedim. Sadece süpürge sapıyla vurdum. Beni en çok üzen ise, etrafta pek çok insan, iki kadının hırsızla mücadelesini görmesine rağmen, yardım etmemesi. Şili dışında başka bir ülkede bu olmaz herhalde” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Brezilyalı model, hırsızdan çantasını kurtardıklarını, fakat çantadan düşen cep telefonunu hırsızın alarak kaçtığını söyledi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

buğday

En verimli topraklara sanayi kuruluyor  

Burcu Gündüz Karakadılar/Gazeteistasyon- Türkiye’deki en verimli toprakları Balıkesir Bandırma’da tarım yapan Berna Börkan, ‘’Sanayi yapılacak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir