Polisin vurarak etkisiz hale getirdiği şahıs hayatını kaybetti

İstanbul Beyoğlu’nda kapalı olan benzin istasyonundaki markete girmek isterken, istasyon çalışanları ile kavga eden ve olay yerine gelen polisin yere düşen silahıyla ateş açarak 2 polisi yaraladıktan sonra vurularak yaralı yakalanan şahıs, hastanede yaşamını kaybetti.

Alınan bilgilere göre olay, Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı üzerinde yaşandı. İddialar göre kimliği belirsiz kişi benzin istasyonundaki markete girmeye çalıştı. Market çalışanlarının içeri almadığı şüpheli ile çalışanların arasında yaşanan tartışmaya olay yerinde bulunan polisler müdahil oldu. Şüpheli ile polisler arasında çıkan arbedede bir polisin silahı yere düştü. Yere düşen silahı alan saldırgan rastgele çevreye ateş açtı. Bir polis yumruk darbesi ile bir polis ise kurşunla yaralandı. Yaşanan olayın ardından olay yerine özel harekat polislerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda ekip sevk edildi. Olay yerine gelen polisler, şüpheliyi vurarak etkisiz hale getirdi.
Hastaneye kaldırılan şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

‘Pediyatrik Kardiyak Yoğun Bakım Çalıştayı’ düzenlendi

Gazeteistasyon / Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kalp Merkezi’nde, “Pediyatrik …

Bir cevap yazın