Gökhan’dan Soyluya: Uydurma suçlama yapmaya hakkınız yok…

Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz,  koronavirüs  salgını sonrasında İstanbul Büyükşehir ve Ankara Büyükşehir belediyelerinin başlattığı yardım kampanyalarının engellenmesi için genelge yayınlayan İçişleri Bakanı Süleyman’a Soylu’ya Twitter hesabından tepki gösterdi.

Gökhan Özoğuz, Bakan Soylu’nun belediyelerin yardım toplamasını ‘Başka hükümet kurmaya’ benzetmesine ilişkin olarak, Twitter hesabından, “Olup olmadık şeylere, sadece sizden daha çok seviliyor, daha iyi, şeffaf, dürüst, özverili, ileri görüşlü, birleştirici, tercih ediliyor diye, sizin ;Vatan haini, terörist sevici, “Başka devlet kurmak isteyenler” diye uydurma bir suçlama yapmaya hakkınız yoktur! O kadar da değil!” ifadelerini kullandı.

Ankara ve İstanbul büyükşehir belediyelerinin,  koronavirüs salgını nedeniyle, ihtiyaç sahipleri için düzenlediği yardım kampanyaları, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 81 ilin valilerine gönderdiği genelgeye takılmış ve valiliklere gönderilen yazıda, belediyelerin valiliklerden izin almadan yardım kampanyası düzenleyemeyeceği, düzenleyenler hakkında soruşturma başlatılacağı belirtilmişti.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Yenilik Partisi Genel Başkanı Yılmaz bıçaklandı

Gazeteistasyon / Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ofisinde bıçaklı saldırıya uğradı. 3 yerinden bıçaklanan …

Bir cevap yazın