“250 bin dolar ödedi”

Dünyaca ünlü boksör Mike Tyson, evinin bahçesinde beslediği kaplanının komşusuna saldırdığı şeklindeki iddiayı yalanlayarak, “250 bin dolar ödemek zorunda kaldığını” söyledi.

‘Demir Yumruk’ lakaplı Mike Tyson, evinin bahçesinde beslediği kaplanının karıştığı bir olay hakkında, ABD’li rap şarkıcısı Fat Joe ile gerçekleştirdiği video bağlantısında konuştu.

Mike Tyson, kaplanının bir komşusuna saldırdığı şeklinde çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Olayı anlatan Mike Tyson “Komşuma değil, evimin bahçesine izinsiz giren bir kadına saldırdı. Kadın, çitlerden atlayarak kaplanın bulunduğu alana girmiş ve onunla oynamaya başlamış. Kaplanım, kadını tanımadığı için kötü bir kaza yaşanmış. Önce beni dava etmek istediler, ama evimin bahçesine izinsiz girdikleri için bundan vazgeçtiler. Ancak kaplanın kadının eline yaptığını görünce 250 bin dolar ödemek zorunda kaldım” dedi.

Mike Tyson, geçtiğimiz yıl GQ Sports dergisine verdiği röportajda “Yaklaşık 250 kilogram ağırlığında evcil bir kaplanım var. Onunla oyun oynuyorum, odama alıyorum, birlikte yatıyorum. 16 yıldır benim yanımda… Bazen kendisini rahatsız hissettiğinde saldırgan olabiliyor. Bir defasında birinin kolunu parçalamıştı” şeklinde konuşmuştu.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mahkemeden Cengiz Holding’e kötü haber

Gazeteistasyon / Kazdağları’nda, Çanakkale’ye bağlı Çan ilçesi Halilağa köyü yakınlarında Cengiz Holding tarafından işletilmek istenen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir