O yönetmene de coronavirüs bulaştı

Cinsel saldırı ve taciz suçları nedeniyle 23 yıl hapis cezasına çarptırılan ünlü yönetmen Harvey Weinstein’a yapılan koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Koronavirüsü, ABD’de cezaevlerine sıçradı. New York’ta 23 yıl hapis cezasına çarptırılan film yapımcısı Harvey Weinstein’a virüs bulaştı. Ülkenin öbür ucundaki Kaliforniya’da da en az bir mahkumun test sonucu pozitif çıktı.
Cinsel saldırı ve cinsel taciz suçlamalarından 23 yıl hapis cezasına çarptırılan Amerikalı ünlü film yapımcısı Harvey Weinstein’a cezaevinde korona virüsü bulaştı. New York Eyalet Hapishane Memurları Başkanı Michael Powers, Weinstein’in karantinaya alındığını ifade etti.
Powers, Weinstein’a ve iki mahkuma daha yapılan test sonucunun pozitif çıktığını söyledi. Birkaç hapishane çalışanın da karantinaya alındığı belirtildi.

Harvey Weinstein kimdir?

68 yaşındaki Weinstein, New York’ta yargılandığı cinsel saldırı davasında suçlu bulunmuştu. Weinstrin, mart ayı başında 23 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Weinstein’in kendilerine cinsel saldırıda bulunduğunu açıklayan pek çok kadın, #MeToo (Sen de Anlat) hareketinin yayılmasına önayak olmuştu.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

‘Pediyatrik Kardiyak Yoğun Bakım Çalıştayı’ düzenlendi

Gazeteistasyon / Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kalp Merkezi’nde, “Pediyatrik …

Bir cevap yazın