Türkiye’nin uçuşları durdurduğu 71 ülkenin listesi

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı, bugünden itibaren 46 ülkeye daha uçuşları durdurdu. Daha önce uçuş yasağı konulan ülkelerle birlikte Türkiye’nin 71 ülke ile hava trafiği durduruldu.
Türkiye’nin uçuş yasağı koyduğu ülkeler şunlar:
Almanya, Angola, Avusturya, Azerbaycan, Bangladeş, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Cezayir, Cibuti, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Dominik, Ekvator, Ekvator Ginesi, Fas, Fildişi Sahili, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Hollanda, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, KKTC, Kolombiya, Kosova, Kuveyt, Kuzey Makedonya, Letonya, Libya, Lübnan, Macaristan, Mısır, Moğolistan, Moldova, Moritanya, Nepal, Nijer, Norveç, Özbekistan, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Rusya, Slovenya, Sri Lanka, Sudan, Suudi Arabistan, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Umman ve Ürdün.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Diyarbakır’da “Epik Dönüşüm” sergisi açıldı

Gazeteistasyon / Diyarbakır Büyükşehir Belediyesince organize edilen “Epik Dönüşüm” resim sergisi açıldı. Kültür ve Sosyal ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir