Çeşme’de bir kişide virüs saptandı! 45 aile karantinaya alındı

Çeşme Limanı’nda çalışan bir kişide koronavirüs tespit edildi. Açıklamayı Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran yaptı. Oran, limanda çalışan 45 kişinin, aileleri ile birlikte karantinaya alındığını duyurdu. İzmir İl Sağlık Müdürü Burak Öztop’un da Çeşme’ye hareket ettiği öğrenildi.

Ulusoy Denizcilik Grubu’nun işlettiği Çeşme Limanı’nda çalışan bir gümrük personelinin koronavirüs testi pozitif çıktı. 31 yaşında bir erkek olduğu öğrenilen hastanın karantina altına alındığı bildirildi.
Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, sosyal medyada yaptığı açıklamada şu bilgileri paylaştı;
“Ulusoy Çeşme Limanı’nda gümrük görevlisi olarak çalışan bir kişinin Corona pozitif olduğu tespit edilmiştir. 45 çalışan ve ailelerinin hemen karantinaya alınmasına karar verildi. Sevgili Çeşmeliler, sizi ivedi bir şekilde, panik ve infiale yol açmadan her türlü önlemi en üst seviyede yerine getirmeniz adına bilgilendirmeyi görev telakki ediyorum. Bilim kurulunun tavsiyelerine harfiyen uyun. Evde kalın, sağlıkla kalın.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

TBMM’de kürtçe konuşmaya engel!

Gazeteistasyon / TBMM Genel Kurul’da söz alan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, …

Bir cevap yazın