AKP’de sinirler gergin…

Eski AKP Milletvekili Mehmet Metiner ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ arasında, teşkilatlarına yönelik tartışma, Metiner’in “Haddini bil Hamza…”çıkışıyla noktalandı.

Metiner sosyal medya hesabından ‘’AK Parti’mize uyarımdır; kendi ilçesinde seçim kaybeden, ihanetiyle seçim kaybettiren teşkilat başkanları, milletvekilleri istiyor diye yerinde tutulursa ‘Ömerler’i bulmaktan vazgeçip ihanetçileri ve davayla alakasızları ödüllendirirsek hasbileri kaybederiz, biline” paylaşımına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’dan geldi:

“İçeriden’ AK Parti’yi eleştirmek konforlu bir alan. Somut delil sunmadan ve belagatla, her türlü eleştiriyi yöneltebiliyorsun. Ne de olsa cevap veren olmuyor. Gelecekte ‘Biz demiştik’ diyebilmeyi umutla bekleyen bu yanlış zihniyetin partimize hiçbir katkısı yoktur.”

Dağ’a Twitter’dan yanıt veren Metiner, “Haddini bil Hamza Dağ! İçeride gemiyi delenlerden olmadığımız gibi, dışarı kaçıp ihanet edenlerden de olmadık. Kimin konforlu alanlarda, nasıl kibir satarak partiye zarar verdiğini de biliriz. Biz kefenimiz boynumuzda mücadeleye devam ediyoruz. Yanlış zihniyet arıyorsan aynaya bak!” görüşünü savundu.

Metineri daha sonra da,”AK Partimizin genel başkan yardımcısı Hamza Dağ’ın şahsımı doğrudan hedef alan tweetine cevap vermek zorunda kaldığım için üzgünüm. Partimiz ve davamız adına üzgünüm. Kripto unsurları ve pusuya yatmış başka hainleri sevindirmemek adına bu konuyu kapatıyorum. Takdir Reis’indir.” paylaşımını yaptı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Memleket partisi sözcüsü Özkal: ‘Vali anayasaya aykırı konuşamaz’

Gazeteistasyon- Memleket Partisi Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan Kocaeli Valisi’nin ‘Devletin ideolojisi İslamdır’ ifadelerine, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir