“Monica itirafı…”

ABD eski ABD Başkanı Bill Clinton’dan, 25 yıl sonra Oval Ofis itirafı geldi. 25 yıl önce Monica Lewinsky’le ilgili “Ben o kadınla ilişki yaşamadım” diyen Clinton, yaşadığı o ilişkiyi anlattı.

Eşi Hillary Clinton’ın Donald Trump’a yenildiği 2016 seçim kampanyasını konu alan Hulu belgeselinde konuşan eski ABD lideri, Levinsky ile yaşadığı ilişkiyle ilgili,
“Bu bir savunma değil, bir açıklama” diye konuştu

Clinton, 1995 yılında 22 yaşında olan Monica Lewinsky’le, “anksiyetesini kontrol altına almak için” ilişki yaşadığını söyledi.

İlişkinin anksiyetesiyle mücadele etmesine yardımcı olduğunu ifade eden Clinton, “Bu bir savunma değil, bir açıklama. Çok kötüydü. Çok kötü hissediyorum” dedi.

Clinton, ABD Başkanlığı yapmanın stresine vurgu yaparken, “Bir şampiyonluk maçında 15 raunttur ringde olan bir boksör olduğunuzu, ama maçın 30 raunta uzatıldığını düşünün” diye sordu. Eski ABD lideri, yaşadığı ilişkiden bahsederken, “İşte kafamı dağıtacak bir şey diye düşündüm” diye kendini savundu.
İlişkisinin ortaya çıkmasından sonra evliliğinin geçirdiği zor günlere de değinen Clinton, evlilik danışmanlığı almanın hayatında yaptığı en zor şey olduğunu belitti.

Eski ABD Dışişleri Bakanı ve Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton ise, o dönem, eşinin ilişkisinin ortaya çıkmasından sonra yaşananlarla ilgili olarak, “Yaptığını yapmamalıydı ve bunu saklamaya çalışmamalıydı, ancak bu şuçlanmasını gerektiren bir şey değildi” dedi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Yenilik Partisi Genel Başkanı Yılmaz bıçaklandı

Gazeteistasyon / Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ofisinde bıçaklı saldırıya uğradı. 3 yerinden bıçaklanan …

Bir cevap yazın