“Güçlü Kadınlar…”

Başarılı kadınlar, ‘Güçlü Kadınlar” adlı kitapta biraraya getirildi.
Alanlarında başarılı 8 kadın, başta kadınlar olmak üzere onları cesaretlendirmek, başarılarını ortaya çıkarmak, hayallerinin ve hedeflerinin geliştirmek amacıyla “Güçlü Kadınlar” adlı kitap, ortaya çıktı.
Yaşadıkları zorlukları aşmış ve başarıları ile iz bırakmış kadınların hayat hikayelerinin yer aldığı kitabın bütün geliri ise kız çocuklarının eğitimi için kullanılacak.
Kadınların sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarmak ve kadınları başarılı olabilecekleri pek çok alan için cesaretlendirmek amacıyla
Türkiye’de iş dünyası, bilim ve iletişim arenasındaki önemli ve başarılı kadınların yer aldığı kitapta, Halkla İlişkiler Alanında öncü isimlerinden Betül Mardin, Bigchefs Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Cizreli, Gastronomi şefi ve yazar Jale Balcı,  Kurumsal İletişimciler Derneği Başkanı  Şule Yücebıyık, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,  Prof. Dr. Ebru Güzelcik Ural, ODTÜ Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Melahat Bilge Demirköz, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Prof. Dr. Aydan Biri yer alıyor.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Akşener: Biz de aday getirebiliriz, CHP’li de olabilir, kazanmak önemli

Gazeteistasyon / İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı canlı yayında Millet İttifakı ve 6’lı …

Bir cevap yazın