“Sen siyasetin cahilisin”

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısın da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi. Erdoğan şunları söyledi:

HASTALIKLI ZİHNİYET: FETÖ’den PKK’ya kadar, tüm terör örgütlerini destekleyen bir kişi bu ülkenin ancak hasmı olabilir. Açık konuşmak gerekirse karşımızda hastalıklı bir zihniyet var. Bu ülkede kölelik yoktur, ama zihnini ve elindeki imkanları emperyalistlere gönüllü olarak satmış olan kişiyi biliyoruz.

SİNEK VIZILTISI: Suriye meselesinin ne olduğunu zerre idrak edememiş bir kişinin söylediği söz, ancak sinek vızıltısı kadar değer taşır. İdlib’de kahraman askerlerimize, şehitlerimize hakaret eden asla bu milletin evladı olamaz. İdlib için ‘adam kendi toprağını savunuyor’ diyen bir kişi, bu milletin evladı olamaz. Bana ettiği teklife bak. “Git Esed’le görüş” diyor. Sen görüşüyorsun zaten. Sen daha Esed’i görmediğin zaman, biz zaten görüşüyorduk. Esed’e hangi teklifi yaparsak yapalım biz onun adam olmadığını gördük.

HABERİ YOK: Sen siyaseti bilmiyorsun. Sen siyasetin cahilisin. Nerede ne oluyor haberin yok. Bunlar cibiliyet fukarası. Şu anda Apo’nun ortaklarıyla da ortaklığı var. Bunlarla kalmadılar AP’de de beraber oturdular.

ANLAMIŞ DEGİL: Libya’da ülkemizin ne yapmaya çalıştığını anlamamış bir kişinin, bu konuda söyledikleri deryada damla hükmünde dahi değildir. Gazi Mustafa Kemal, Trablusgarp’ta ne işi vardı? Biz tarihimiz ile geleceğe yürüyen bir siyasi partiyiz. Bugün Libya’da Türk aşiretleri var ama sorun bilmez. Bu kadar işlerden uzak.Biz bunları tanırız. Türk milleti Çanakkale’de 7 düvele karşı mücadele ederken de emperyalistlerin borazanlığını yapanlar vardı.

MEŞRUDUR: Elbette siyasette ittifaklar vardır ve meşrudur. Meşru olmayan bu işi gizli saklı yapmaktır. Bölücü örgütün güdümündeki partinin eş başkanı CHP’ye ittifak ilişkilerini alenileştirme çağrısı yaptı. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, mızrak çuvala sığmıyor. Pek çok CHP belediyesinin yönetiminde bölücü terör örgütünün güdümündeki parti tarafından tayin edilmiş kişiler görev yapıyor. CHP gibi bir partiyi bölücü terör örgütünün kadrolarına teslim eden zihniyetin diğer alanlardaki hezeyanlarına şaşırmamak gerekiyor.Bize düşen görev CHP’li belediyelerdeki bu ihanetleri, yolsuzlukları takip edip milletimizin huzuruna çıkarmaktır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

İlhak sonrası Rusya’ya ABD’den yaptırım kararı

Gazeteistasyon / ABD yönetimi, Rusya’nın Ukrayna’nın bazı bölgelerindeki “ilhak” kararını kınayarak Rus Merkez Bankası Başkanı …

Bir cevap yazın