Mahsun Kırmızıgül’den Sabah’a belgeli yalanlama

Sanatçı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Sabah gazetesinde kendisi hakkında yayınlanan, “3.5 milyon borcu 15 yıldır SGK’ya ödemiyor” haberini belgesiyle yayınlayarak sosyal medya üzerinden buna sert tepki gösterdi.
Sosyal medya üzerinden SGK’ye yapılan ödemelerin dekontlarını yayınlayan Kırmızıgül, “Hayatımda hiç kimsenin hakkını yemedim. Aileme tek kuruş haram yedirmedim” dedi.

Kırmızıgül’ün sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ve belgeler şunlar:

Ey Sabah, ben bana ait olmayan o borcu ödeyeli 5 yıl oldu. Ben ülkem için hak ve hukuk filmleri çekmeye devam edeceğim. Çünkü ben hakka ve hukuka inanıyorum. Ben Allah’a ve ahiret gününe de inanıyorum. Bu dünyada yapılan kötülüklerin er geç hesabının sorulacağına da inanıyorum.

Sabah grubunun komplo haberinin yalan olduğunu ispatlayan belgeleri paylaşıyorum. Hayatımda hiç kimsenin hakkını yemedim. Aileme tek kuruş haram yedirmedim. Tekrar ediyorum haktan ve hukuktan asla vaz geçmeyeceğim. Hak hukuk ve adalet filmleri çekmeye devam edeceğim…

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Saray, Kraliçe 2. Elizabeth’in mezarından ilk fotoğrafı paylaştı

Gazeteistasyon / Buckingham Sarayı, 19 Eylül’de yapılan cenaze töreniyle Windsor Kalesi’ndeki St George Şapeli’ne defnedilen …

Bir cevap yazın