DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ MALİ SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI POLİS EKİPLERİ ÖĞRETMENEVİNE OPERASYON DÜZENLEYEREK MEMUR-SEN DİYARBAKIR İL BAŞKANI VE AYNI ZAMANDA ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRÜ YUNUS MEMİŞ İLE BİRLİKTE ÇOK SAYIDA KİŞİYİ GÖZALTINA ALDI. (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA)

Yolsuzluk soruşturmasında 19 personel açığa alındı

Yolsuzluk soruşturmasında 19 personel açığa alındı

Diyarbakır’da düzenlenen yolsuzluk operasyonunda gözaltına alınan Öğretmenevi Müdürü Yunus Memiş. ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Batur ve yönetici Berrin Aksu’nun da aralarında bulunduğu 19 kişi açığa alındı.

Geçtiğimiz gün düzenlenen yolsuzluk operasyonunda Öğretmenevi Müdürü Yunus Memiş’in de aralarında bulunduğu 30 kişi gözaltına alınmıştı.

Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
Yolsuzluk operasyonunda gözaltına alınıp bırakılan ve aralarında Öğretmenevi Müdürü Yunus Memiş ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Batur ile yönetici Berrin Aksu’nun da bulunduğu 19 Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, Valilik tarafından açığa alındı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Gazeteistasyon / Partisinin Meclis grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın …

Bir cevap yazın